Cennik robót wykonczeniowych

izik portal

Temat: W i t a m
hej, slyszalem, ze Przy Metrze szykuje sie na przesuniecie kolejnych rat. Mają nadplynnosc vs tempo budowy. Nadal jednak drimex-prezio deklaruje utrzymanie terminu finalnego. deren ps. troche mnie frustruje brak cennika robot wykonczeniowych, co pozwoliloby oszacowac zmiany aranzacyjne (postawienie/wyburzenie scianek, dodatkowe p-ty swietlne, itede). Prezio obiecal to na za 2 tygodnie. Pytanie dodatkowe: widzieliscie sie juz z inz Perskim?
Źródło: belgradzka.fora.pl/a/a,2.htmlTemat: Ulice i chodniki
Na jednym z forów toczy się dyskusja na temat wykończenia osiedla pod względem infrastruktury drogowej. Nie zagłębiałem się w papiery, ale na każdym kroku słyszę, że Victoria Dom (VD) całkowicie zagospodaruje ... cennika robót dodatkowych:
Źródło: parkdworski.info/viewtopic.php?t=13


Temat: Dom Nad Jeziorem
robienie konstrukcji dachowych na budowie jest zdecydowanie nie ekonomiczne. Co do standardow wykonczenia to zalezy od wykonawcy, a nie klienta bo to nie klient szpachluje i maluje tylko wykonawca. Widzialem wiele robot dobrych i zlych po obu stronach morza i niepowazne jest generalizowanie, ze w Polsce standard wykonczenia jest wysoki a gdzie indziej niski. Wszystko zalezy od umiejetnosci osoby ktora dana prace...
Źródło: budujzdrewna.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5243


Temat: Cennik robót budowlanych
Potrzebuje namiary na jakiś sprawdzony i rzetelny cennik usług budowlanych głównie chodzi mi o ceny usług wykończeniowych takich jak: cena za ułożenie metra kw glazury cena za malowanie ścian cena za podłączenie umywalki, muszli cena za ułożenie metra kw paneli i parkietu i innych prac wykończeniowych typu montaż luster, kinkietów, karniszy itp.
Źródło: dobryremont.eu/viewtopic.php?t=73


Copyright (c) 2009 izik portal | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.